PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Zakończenie sezonu narciarskiego - czas na wiosenne ognisko!

Zakończenie sezonu narciarskiego - czas na wiosenne ognisko!


Jak co roku chcielibyśmy się z Wami spotkać przy ognisku, bez kasków, gogli i kombinezonów narciarskich :)

Edit 19.04.2024: SuperNarciarze! Pogoda nam nie strzaszna, bo na sobotę mamy zapewniony duży drewniany szałas z paleniskiem a poza tym wszyscy umiemy się odpowiednio do pogody ubrać :-) O godzinie 13 rozpalamy ognisko, a o 14.30 rozdajemy medale! W międzyczasie postrzelamy do tarczy! Do zobaczenia w najbliższą sobotę!


Szanowni Państwo! Drodzy SuperNarciarze!

Pragniemy Was zaprosić na posezonowe spotkanie w pięknych okolicznościach przyrody. Spotkanie będzie przy ognisku z atrakcjami, których jeszcze u nas nie było!

Zapraszamy Was 20 kwietnia (sobota) od godziny 13.00 do znanego już Wam miejsca IZERSKA POLANKA w Małej Kamienicy (www.izerskapolanka.pl/)  - MAPA

Ognisko i my będziemy do Waszej dyspozycji do około godziny 18.00. Przynieście ze sobą to co lubicie – chlebek, owoce, mięsko i warzywa do pieczenia nad ogniskiem (będzie ruszt), ale przede wszystkim BĄDŹCIE!

Gdyby pogoda nam nie dopisała, to nic nie szkodzi – do dyspozycji będziemy mieli duży i piękny drewniany szałas. Będzie wspaniale :)

Naszą atrakcją będzie możliwość postrzelania do celu. Ale czym i jak opowie, pokaże i dopilnuje świetny człowiek – Andrzej Gawłowski.

Do zobaczenia wkrótce!