PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

CZARNÓW
rozkład jazdy autobusu


SOBOTA i NIEDZIELA – orientacyjne godziny odjazdów

Jelenia Góra - CZARNÓW CZARNÓW - Jelenia Góra

7.30 – Wolności/Pod Koroną
7.32 – Wolności/Marcinkowskiego
7.35 – Wolności/Zajezdnia MZK
7.40 – Wolności/Mała Poczta
7.42 – Wolności/Skłodowskiej-Curie
7.44 – Bankowa
7.46 – Wojska Polskiego/Teatr
7.48 – Wojska Polskiego/Kochanowskiego
7.52 – Różyckiego/Rondo
7.55 – Sygietyńskiego/Poczta
8.55 – Czarnów

13.30 – Czarnów
14.30 – Sygietyńskiego/Poczta
14.33 – Różyckiego/Rondo
14.37 – Wojska Polskiego/Kochanowskiego
14.41 – Wojska Polskiego/Teatr
14.43 – Bankowa
14.48 – Wolności/Skłodowskiej Curie
14.45 – Wolności/Mała Poczta
14.50 – Wolności/Zajezdnia MZK
14.53 – Wolności/Marcinkowskiego
14.55 – Wolności/Pod Koroną