PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Startujemy 7-8 stycznia 2023 - informacje szczegółowe

Startujemy 7-8 stycznia 2023 - informacje szczegółowe


Pogoda nas zdecydowanie nie rozpieszcza... jeszcze bardziej od nas cierpią właściciele stoków narciarskich... jednak wszyscy cały czas podejmują próby utrzymania stoków gotowych na jazdę na nartach i snowboardach... my też podejmujemy tę rękawicę! :)

Edit 7 stycznia 2023 godzina 19.00

Dzisiejsze zajęcia były rewelacyjne! Rzeczywiście kolejki wymagały sporo cierpliwości, ale poza tym: FANTASTYCZNIE! Zdjęcia z dzisiejszych zajęć możecie zobaczyć w GALERII


EDIT 6 stycznia 2023, godzina 15.00

TO JUŻ PEWNE! Jutro jedziemy do CZARNOWA!
HURRRAAA! :D


W najbliższą sobotę i niedzielę będziemy robić wszystko, aby nasze pierwsze zajęcia narciarskie i snowboardowe doszły do skutku. Stok narciarski w Czarnowie jeszcze wczoraj dawał niemal 100% pewność, że w weekend będziemy mogli zrealizować nasze plany. Dziś niestety tej pewności już nie ma. Minionej nocy ogromne ilości deszczu zrobiły ogromne spustoszenie. Właściciel stoku nie jest w stanie dziś powiedzieć co będzie jutro, ani tym bardziej w sobotę i niedzielę.

Jeśli uda się zrealizować zajęcia, to mimo wszystko nie będzie łatwo:

 • będzie pracował tylko jeden wyciąg tależykowy oraz "linka" (wyciąg dla początkujących)
 • będzie dostępny tylko jeden stok
 • poza stokiem będzie trawa i bardzo mokra ziemia
 • poza naszą szkołą zapewne przyjadą także inne okoliczne szkoły, więc może się okazać, że będzie trzeba nieco postać w kolejce do wyciągu.

To tyle rzeczy mniej przyjemnych, ale ważne jest to, że będziemy mogli się poznać i rozpocząć tegoroczną przygodę z narciarstwem i snowboardem.

Poniżej najważniejsze informacje:

 • Miejsce zajęć:
  Super Stacja CZARNÓW-SKI www.czarnow-ski.pl - (mapa)
 • Godzina spotkania:
  Spotykamy się na miejscu w Czarnowie około godziny 8.45. Pierwszy weekend zawsze jest trudny dla nas wszystkich, więc możliwe są pewne niedociągnięcia czasowe.
 • Autobus
  Autobus jest do dyspozycji WYŁĄCZNIE osób, które się zdeklarowały przy zapisach, że będą korzystać z naszego dojazdu. Orientacyjny rozkład jazdy jest dostępny na naszej stronie www.supernarty.pl/autobus-czarnow. Numer telefonu w sprawie obecności, dojazdu autobusem, grup – 798 415 214. Ten telefon zawsze będzie u odpowiedzialnego instruktora w autobusie i w czasie zajęć.
 • Karnety
  Niestety w tym roku wszędzie ceny karnetów mocno wzrosły. Wszyscy nasi uczestnicy (wraz z ich opiekunami) mają możliwość zakupu karnetów w preferencyjnych cenach. 80zł dla dzieci i młodzieży; 90zł dla dorosłych. Pieniążki za karnety zbierają instruktorzy w swoich grupach
 • Grupy
  Najpóźniej jutro otrzymacie SMSa z informacją do jakiej grupy i instruktora zostaliście przydzieleni. Podział ten będzie wstępny i na pewno będzie weryfikowany "testem/sprawdzianem", który pokaże rzeczywiste umiejętności naszych narciarzy.
 • Co należy zabrać ze sobą
  sprzęt narciarski, spodnie i kurtkę narciarskią (nieprzemakalną), rękawiczki (najlepiej dwie pary), drugie śniadanie (coś do jedzenia, gorącą herbatę, coś słodkiego na osłodę) lub pieniążki do kupienia conieco w bufecie przy stoku.

Przy formowaniu grup będziemy brali pod uwagę także Wasze preferencje. Jednak weźcie proszę pod uwagę, że nie zawsze udaje się zrealizować Waszych oczekiwań jeśli nie będzie korelacji z umiejętnościami. Z góry dziękuję Wam za zrozumienie.

Pozostając do Waszej dyspozycji życzymy Wam dobrego tygodnia i do zobaczenia w sobotę!