PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Pierwsze zajęcia czyli Rozpoczynamy Sezon Narciarski!

Pierwsze zajęcia czyli Rozpoczynamy Sezon Narciarski!


8-9 stycznia pierwsze zajęcia w Czarnowie!

W najbliższy weekend 8-9 stycznia rozpoczynamy tegoroczne spotkania z narciarstwem i snowboardem. Poniżej wszystkie niezbędne informacje:

 • Miejsce zajęć:
  Super Stacja CZARNÓW-SKI www.czarnow-ski.pl - (mapa)
 • Godzina spotkania:
  Spotykamy się na miejscu w Czarnowie około godziny 8.45. Pierwszy weekend zawsze jest trudny dla nas wszystkich, więc możliwe są pewne niedociągnięcia czasowe.
 • Autobus
  Autobus jest do dyspozycji WYŁĄCZNIE osób, które się zdeklarowały przy zapisach, że będą korzystać z naszego dojazdu. Orientacyjny rozkład jazdy jest dostępny na naszej stronie www.supernarty.pl/autobus-czarnow. Numer telefonu w sprawie obecności, dojazdu autobusem, grup – 798 415 214. Ten telefon zawsze będzie u odpowiedzialnego instruktora w autobusie i w czasie zajęć.
 • Karnety
  Niestety w tym roku wszędzie ceny karnetów mocno wzrosły. Wszyscy nasi uczestnicy (wraz z ich opiekunami) mają możliwość zakupu karnetów w preferencyjnych cenach. 70zł dla dzieci i młodzieży; 80zł dla dorosłych. Pieniążki za karnety zbierają instruktorzy w swoich grupach
 • Grupy
  Przynajmniej jeden dzień przed zajęciami otrzymacie SMSa z informacją do jakiego zespołu zostaliście przydzieleni. Zespoły będą oznaczone kolorami i do tych kolorów kierujcie się będąc na miejscu w Czarnowie. Przydział do konkretnych grup będzie poprzedzony "testem/sprawdzianem", który pokaże rzeczywiste umiejętności naszych narciarzy.

  Przy formowaniu grup będziemy brali pod uwagę także Wasze preferencje. Jednak weźcie proszę pod uwagę, że nie zawsze udaje się zrealizować Waszych oczekiwań jeśli nie będzie korelacji z umiejętnościami. Z góry dziękuję Wam za zrozumienie.

Pozostając do Waszej dyspozycji życzymy Wam dobrego tygodnia i do zobaczenia w sobotę!