PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Najbliższe zajęcia narciarskie

Najbliższe zajęcia narciarskie


Zima jak na razie jest, ale tylko kalendarzowa… niestety temperatury w Karkonoszach oscylują w okolicy 10 stopni powyżej zera i śniegu zamiast przybywać to ubywa…

Całe szczęście prognozy pogody od soboty zaczynają wróżyć ochłodzenie. Bądźmy więc dobrej myśli i czekajmy na prawdziwą zimę :)

W ten weekend zostajemy jeszcze w Karpaczu. Organizacja zajęć taka ja dotychczas – Winterpol oraz Kopa.


25-26 stycznia oraz 1-2 lutego jedziemy do Czech, dlatego bardzo proszę się do tego przygotować:

Na wyjazd do Czech musicie mieć ze sobą:

 • Karta EKUZ (http://www.nfz.gov.pl/dla-pacjenta/zalatw-sprawe-krok-po-kroku/jak-wyrobic-karte-ekuz/), którą na miejscu można wyrobić w oddziale NFZ. W Jeleniej Górze mieści się przy ul. Wolności 18.
 • Ubezpieczenie narciarskie KL/NNW/OC. W dowolnej firmie ubezpieczeniowej zarówno w biurach jak i przez Internet (można skorzystać np. z https://rankomat.pl/ubezpieczenia-turystyczne/kalkulator). Koszt ubezpieczenia na jeden dzień to około 5zł… Bardzo proszę o przekazanie dziecku numeru polisy wraz informacją, gdzie zgłaszać szkodę. Mam wielką nadzieję, że nie będziemy musieli z niej korzystać, czego gorąco życzę Wam i sobie
 • dokument tożsamości – dziecko MUSI mieć przy sobie dowód osobisty lub paszport.
 • Pieniądze – Czeskie korony:
  • 420kč – młodzież i dorośli
  • 330kč – dzieci do lat 13
  • pełny cennik znajduje się na stronie www.skipaseky.cz/
  • Można dać dziecku dodatkowe korony na coś do jedzenia/picia.

Autobus startuje zgodnie z planem, ale jedzie nieco inną trasą. Nie jedziemy przez Podgórzyn i Miłków., ponieważ jedziemy przez Szklarską Porębę do Czech! Szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na naszej stronie internetowej https://supernarty.pl/autobus-paseky

WAŻNE! Autobusem mogą jechać WYŁĄCZNIE dzieci i młodzież uczestnicząca w szkoleniu narciarskim!  Nie mamy miejsca w autobusie dla osób DOROSŁYCH (nie dotyczy dzieci poniżej 7 roku życia)

SOBOTA
Autobus nr 1 - 7.45 z ulicy Sygietyńskiego
Autobus nr 2 – 7.45 z Małej Poczty (ul. Wolności)

NIEDZIELA
7.30 – z ulicy Sygietyńskiego

Pełny rozkład jazdy znajduje się na naszej stronie internetowej https://supernarty.pl/autobus-paseky

Na miejscu (na parkingu P1) powinniśmy być około godziny 8.50.

Planowany wyjazd z Pasek do Jeleniej Góry około godziny 14. Pozwalam sobie pisać „około”, ponieważ mam świadomość, iż jest to nasz pierwszy wspólny wyjazd w to miejsce w tym sezonie narciarskim.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to pozostaję do Waszej dyspozycji zarówno pod telefonem (607 292 632) jak i na poczcie internetowej.