PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Nadchodzi sezon narciarski 2020/2021

Nadchodzi sezon narciarski 2020/2021


Szanowni Państwo! Drodzy SuperNarciarze!

Przed nami ostatni dzień wakacyjnych miesięcy, więc wypadałoby podzielić się z Wami planami związanymi z nadchodzącym sezonem narciarskim. Zapewne wyjątkowym sezonem narciarskim, tak jak większość tego, co się wokół nas dzieje od czasu pojawienia się COVID-19.

W tej wiadomości wyłącznie wypunktuję to, co planujemy, a szczegóły będą się tutaj sukcesywnie pojawiać.

  1. Biuro, serwis i sklep SUPERNARTY.pl znajduje się na ul. Kopernika 4 – już od 4 miesięcy jesteśmy w nowej siedzibie.
  2. SZKOLENIE SYSTEMATYCZNE zrealizujemy tak, jak to było w ostatnich 14 latach – 20 zajęć narciarskich, gdzie podstawowym miejscem zajęć będzie KARPACZ i stoki Kopy. - zapisy rozpoczęte
  3. OBÓZ NARCIARSKI - nie będzie obozu narciarskiego ani w listopadzie, ani w czasie ferii – nie będziemy próbowali wygrać z wszechogarniającym chaosem informacyjnym i obostrzeniami, które raz są a raz ich nie ma. Więc żeby nie sparzyć się ani w dniu wyjazdu, ani po powrocie, po prostu OBOZÓW NIE BĘDZIE!
  4. Zajęcia w Pasekach (Czechy) - nie wiadomo czy będą, bo nie wiadomo, czy będziemy mogli zimą jeździć za granicę. Jak będzie można bez ryzyka wyjechać do Czech, to jeździć będziemy.
  5. OBÓZ DOJAZDOWY - W ferie chcemy zorganizować OBÓZ DOJAZDOWY – zarówno w pierwszym jak i drugim tygodniu ferii.

Oczywiście, jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, to śmiało piszcie lub dzwońcie!

Życząc Wam zdrowia, odporności na wszelkie wirusy i szum informacyjny z nimi związane, a wszystkim uczniom spokojnego powrotu do prawdziwej „nieonlajnowej” szkoły pozdrawiam i mam nadzieję, że do zobaczenia niebawem.