PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

Koniec sezonu narciarskiego 2022/2023

Koniec sezonu narciarskiego 2022/2023


SuperNarciarski sezon zakończyliśmy wspaniałymi zawodami. Zarówno w sobotę, jak i w niedzielę emocje sięgały zenitu. Ale trzeba przyznać, że cały miniony sezon był pełen wielu pozytywnych wrażeń i zwrotów "akcji"

Oficjalne Zakończenie Sezonu - 22 kwietnia 2023 - Mała Kamienica (szczegóły)


Tak... zima tej zimy była bardzo kapryśna... mieliśmy przynajmniej 2 "jesienie" z deszczem i temperaturami ponad 10 stopni powyżej zera... mieliśmy też piękne zimowe mrozy z cudownie ośnieżonymi drzewami w Karkonoszach...

Najważniejsze jednak, że zrealizowaliśmy wszystkie SuperNarciarskie zajęcia, byliśmy na niesamowitym obozie narciarskim we włoskim Cavalese. Po tegorocznych kursach kadrowych przybyło nam instruktorów, którzy zasilą szeregi prowadzących grupy!

W tym miejscu winien jestem wielkie słowa uznania dla wszystkich naszych młodych adeptów narciarstwa: zarówno tych, którzy w tym roku po raz pierwszy założyli narty i snowboardy, ale także tym, którzy kolejny sezon szlifowali umiejętności narciarsko snowboardowe.

Drodzy Rodzce i Opiekunowie SuperNarciarskiej Braci: Wam też ślemy pokłony za trud jaki włożyliści w przygotowanie i zmotywowanie Waszych pociech do co weekendowego porannego wstawania i jechania na stok. Brawo WY!

No i na koniec Insturktorzy: gdyby nie WY świat narciarski byłby uboższy! Dziękuję za wszystko!

Do zobaczenia na wiosennym SuperNarciarskim ognisku i zapraszamy w przyszłym sezonie :)