PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

6-7 stycznia - zajęcia narciarskie

6-7 stycznia - zajęcia narciarskie


W najbliższą sobotę/niedzielę 6/7 stycznia rozpoczynamy sezon narciarski w ramach SZKOLENIA SYSTEMATYCZNEGO

Niestety warunki narciarskie w Karpaczu są wyłącznie na stoku Winterpol Biały Jar. Stoki KOPY nie wiadomo kiedy zostaną otwarte... Z tego też powodu zmuszeni jesteśmy jechać do Czech do Pasek nad Izerą ze starszymi, jeżdżącymi grupami. Wymaga to od nas zmian w trasie przejazdu autobusu a od Was dodatkowych przygotowań. Najmłodsi nasi narciarze dopiero rozpoczynający naukę jazdy na nartach jadą do Karpacza na Winterpol Biały Jar

Autobus startuje zgodnie z planem z ulicy Sygietyńskiego o godzinie 7.30 i jedzie aż do Cieplic zgodnie z harmonogramem. Później jedziemy przez Sobieszów, Piechowice, Szklarską Porębę do Czech. Nie jedziemy przez Podgórzyn i Miłków. Na miejscu powinniśmy dotrzeć około godziny 9.30.

Planowany wyjazd z Pasek do Jeleniej Góry około godziny 14. Pozwalam sobie pisać „około”, ponieważ mam świadomość, iż jest to nasz pierwszy wspólny wyjazd w to miejsce. Osobą odpowiedzialną za przejazd autobusu będzie nasza niezastąpiona instruktorka Ania (telefon: 889 546 963). Do niej będzie można dzwonić w weekend, aby dowiedzieć się o dokładniejszy czas przyjazdu Waszych pociech na przystanki docelowe.

A teraz co niezbędne jest z Waszej strony:

  1. Karta EKUZ (www.nfz.gov.pl), którą na miejscu można wyrobić w oddziale NFZ. W Jeleniej Górze mieści się przy ul. Wolności 18.
  2. Ubezpieczenie narciarskie KL/NNW/OC. W dowolnej firmie ubezpieczeniowej zarówno w biurach jak i przez Internet. Koszt ubezpieczenia na jeden dzień to około 5zł… Bardzo proszę o przekazanie dziecku numeru polisy wraz informacją gdzie zgłaszać szkodę. Mam wielką nadzieję, że nie będziemy musieli z niej korzystać, czego życzę Wam i sobie
  3. dokument tożsamości - warto, choć nie jest konieczne, dać dziecku jakiś dokument tożsamości (dowód osobisty/paszport lub legitymacje)
  4. Pieniądze 320 lub 450 Koron Czeskich na karnet koszt całodniowego karnetu dla dzieci do lat 13 to 320CZK. Starsi musza mieć ze sobą 450CZK (pełny cennik znajduje się na stronie www.skipaseky.cz/) Można dać dziecku dodatkowe korony na coś do jedzenia/picia.

Jeśli będziecie mieli jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, to pozostaję do Waszej dyspozycji zarówno pod telefonem (607 292 632) jak i na poczcie internetowej.

Do zobaczenia w sobotę i/lub w niedzielę!