PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ SPORTOWE MIEJSCE W JELENIEJ GÓRZE

15 lat minęło...

15 lat minęło...


Właśnie mija 15 lat (2006-2021) istnienia Szkoły Narciarskiej SUPERNARTY.pl

Przełom października i listopada to czas zadumy… czas wspomnień… Osobą nieodłącznie związaną z naszą szkołą jest Szymon Kempisty. W marcu 2008 roku pożegnaliśmy Szymka, jednak On ciągle jest wśród nas. 15 lat temu wraz z Nim szykowaliśmy się do pierwszego sezonu zimowego pod szyldem SUPERNARTY.pl.

Według Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej dokładnie 15 lat temu (1 listopada 2006 roku) rozpoczęła się moja przygoda z własną Szkołą Narciarską.

Po mojej rezygnacji z pracy z grupą w legendarnej już szkole Aesculap dostałem wyraźną i nieznoszącą sprzeciwu informację – muszę coś zrobić, żeby moi dotychczasowi narciarscy podopieczni mogli kontynuować naukę. No i stało się – powstały SUPERNARTY.pl

Okazało się, że chętnych do doskonalenia jazdy na nartach pod naszym szyldem jest więcej. Szymon zgodził się dołączyć do SuperNarciarskiego zespołu.

Dziś, po 15 latach działalności mogę powiedzieć, że jest to jedna z najwspanialszych rzeczy jakie mi się przydarzyły. Ta działalność szkoleniowa dała mi to, co uważane jest za największy skarb – PRZYJACIÓŁ. Osoby, które przez lata były moimi podopiecznymi stali się moimi współpracownikami, doradcami, motywatorami i towarzyszami. Cieszy także to, że cały czas rośnie kolejne grono młodych SuperNarciarzy. SuperNarciarzy, którzy niebawem staną się instruktorami i wychowawcami.

Z tego miejsca bardzo chcę Wam podziękować – DZIĘKUJĘ!

Przyjaźń jest najpiękniejszym ze wszystkich prezentów, jakimi możemy zostać obdarowani, aby szczęśliwie ukształtować swoje życie.” Epikur