Szkolenie systematyczne

Jeśli chciałbyś nauczyć się lub „zarazić” swoje dziecko narciarstwem. Jeśli lubisz jeździć na nartach i chciałbyś w każdy weekend zimy przebywać w górach. Jeśli chciałbyś zdobyć uprawnienia Instruktora PZN, to SUPERNARTY.pl ma ofertę specjalnie dla Ciebie.

więcej...

Obóz narciarski

Obóz narciarski z SUPERNARTY.pl to 6 dni intensywnej nauki i doskonalenia jazdy na nartach. Świetna zabawa i rywalizacja sportowa nie tylko na stoku, ale także w ośrodku po zajęciach narciarskich.

więcej...

Dojazdowy obóz narciarski

Szkolenie przez 5 dni, po 4 godziny. świetna zabawa i nauka narciarstwa w czasie szkolnych ferii zimowych.

Aktualnie nie prowadzimy tej formy szkolenia, przepraszamy

więcej...

Przedsezonowe rozjeżdżenie dla instruktorów i nie tylko...!

Zgodnie z wieloletnią tradycją SuperNarciarskiego przygotowania do sezonu zapraszam Was na przedsezonowy wyjazd w Alpy na lodowiec Pitztal.

więcej...

Kursy kadrowe

Szkoła Narciarska SUPERNARTY.pl posiada licencję A+B Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego, która uprawnia do organizacji kursów kadrowych na stopnie Demonstratora Szkolnego PZN oraz Pomocnika Instruktora PZN.

więcej...

Przedszkole Narciarskie

Dzieci 3 letnie zawsze chętnie bawią się na śniegu. W naszym SuperNarciarskim Przedszkolu będą mogły bawić się poznając jednocześnie naturalne środowisko narciarza. Naszym zamiarem nie jest zrobić małego zawodnika. Chcielibyśmy, aby Państwa pociechy mogły "oswoić" buty i narty. Jesteśmy przekonani, że jest to rewelacyjne preludium do zostania prawdziwym narciarzem!

Aktualnie nie prowadzimy tej formy szkolenia, przepraszamy

więcej...

Szkolenie systematyczne dla osób w wieku 20+

Jeśli Twoje dziecko coraz lepiej jeździ w SUPERNARTACH i Ty również chciałbyś doskonalić swoje umiejętności, to mamy dla Ciebie grupę z instruktorem - GRUPA 20+!

Aktualnie nie prowadzimy tej formy szkolenia, przepraszamy

więcej...

Szkolenie indywidualne

Chcesz pojeździć pod okiem prawdziwego Instruktora PZN? Chcesz pojechać na narty i widzieć oczekującego na Ciebie nauczyciela? Skontaktuj się z SUPERNARTY.pl

więcej...

Spełniamy oczekiwania...

Czy możemy coś dla Ciebie zorganizować? Daj znać - na pewno spróbujemy zrobić to dla Ciebie!