Rozpoczynamy sezon letni!

30 kwiecień 2018, 15:55 wpisał Marcin Piotrowskiimg

Sezon letni rozpoczęty! Zapraszam na zakupy do naszego sklepu w Jeleniej Górze przy ul. Bankowej/Matejki z ROLKAMI i akcesoriami renomowanej firmy K2, niesamowitymi kubkami termicznymi, butelkami i bidonami CONTIGO oraz serwisu rakiet tenisowych, squasha i badmintona.

NA WSZYSTKIE PRODUKTY K2 oraz CONTIGO SUPERNARCIARZE OTRZYMUJĄ ZNIŻKĘ 20%!

W tym samym lokalu znajduje się także sklep i serwis rowerowy CARAMELLO-BIKE.

Tymczasem pragnę poinformować tych, którym nie udało się dotrzeć do nas 21 kwietnia, że Sezon Narciarski 2017/2018 zakończyliśmy z przytupem. Przy pięknej pogodzie i widokach na Śnieżkę na kampingu CAMP66, przy towarzystwie fantastycznego Klauna Rufi-Rafi nastąpiły podziękowania, gratulacje i wręczania pamiątkowych medali i dyplomów. Galerię zdjęć z tego spotkania możecie zobaczyć na naszej GALERII.

Bardzo dobrą informacją na przyszły sezon dla nas jest to, że został uruchomiony 4 osobowy wyciąg na Kopę i na przyszły sezon planowane jest rozpoczęcie śnieżenia na stoku Kopy i „Jana” – trzymajcie kciuki, aby tak się rzeczywiście stało!

Przypominam także o konieczności konserwacji nart na sezon letni. Zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu. Co należy zrobić? Temu zagadnieniu poświęcony jest artykuł Jak zakonserwować narty na lato?

Do zobaczenia wkrótce! Może spotkamy się na rolkach? :)

Kategorie: narty, sklep, zakończenie sezonu, rolki.

  • Dodaj komentarz

  • Twój komentarz może być pierwszy!