Koniec sezonu 2016/2017

5 kwiecień 2017, 16:48 wpisał Marcin Piotrowski ( 5 kwiecień 2017, 16:51 zedytował Marcin Piotrowski)img

Sezon narciarski w naszej szkole dobiega końca. Nie piszę, że się skończył, ponieważ część instruktorów jedzie jeszcze na Mistrzostwa Polski Instruktorów, na unifikację Instruktorów Zawodowych i Konferencję Instruktorów Wykładowców.

Niemniej zakończyliśmy naszą Karpacką część niesamowitymi zawodami, za co WAM bardzo serdecznie dziękuję. 25-26 marca gro z Was startowało w Dwuboju SuperNarciarskim. W sobotę w III Otwartych Mistrzostwach naszej szkoły w SLALOMIE (SL) oraz w niedzielę w IX Memoriale Szymona Kempisty w SLALOMIE GIGANCIE (to już 9 lat jak góry zabrały nam Szymka…)

Powyższe zawody zapadną pewnie na długo w pamięci, bo była zażarta rywalizacja w rewelacyjnych okolicznościach przyrody – poranny przymrozek a później tylko słońce. Było pięknie co potwierdzają zdjęcia w naszej galerii.

Moi Drodzy! Pragnę Wam bardzo Bardzo BARDZO podziękować za miniony sezon. Był długi i bardzo zróżnicowany – od temperatur poniżej -20 stopni po ulewne deszcze, jeździliśmy w Karpaczu i we włoskich Dolomitach, a wszystko w najlepszym towarzystwie – z WAMI. Raz jeszcze dziękuję i zapraszam na uroczyste zakończenie sezonu. Planujemy je na 14 maja.

Do zobaczenia wkrótce!

Kategorie: narty, galeria, szymon kempisty, zawody, szkoła, zakończenie sezonu, pogoda, karpacz.

  • Dodaj komentarz

  • Twój komentarz może być pierwszy!