V Memoriał Szymona Kempisty

12 luty 2013, 11:22 wpisał Marcin Piotrowski (11 marzec 2013, 08:35 zedytował Marcin Piotrowski)img

To już pięć lat...

Tegoroczny Memoriał Szymka będzie naszym piątym spotkaniem w Strzesze Akademickiej i odbędzie się 16-17 marca.

Tradycyjnie już w niedzielę będziemy ścigać się na trasie slalomu. Sobota zaś, podobnie jak w zeszłym roku, będzie szkoleniowa oraz koncertowa. Tym razem gościć będziemy Roberta Kasprzyckiego! (Niebo do wynajęcia, Miejsca przedmioty kształty drzwi, Zapiszę śniegiem w kominie...)

Pełny i szczegółowy plan już niebawem na naszej stronie, a formularz zapisów już przyjmuje Wasze zgłoszenia!

W związku z tym, iż w tym roku chcieliśmy oddzielić zajęcia szkolenia systematycznego naszych młodych adeptów narciarstwa od zamieszania organizacyjnego jakie tworzy Memoriał, nie ma też naszego SuperNarciarskiego autobusu. Chcielibyśmy jednak ułatwić dojazd do Karpacza tym, którzy chcieliby być z nami na strzesze. W sobotę i w niedzielę będzie do dyspozycji nasz SuperBUS. Za symboliczną opłatą 5zł/osoby dowieziemy chętnych do Karpacza. Zgłaszać można się wypełniając poniższy formularz.

Kategorie: zapisy, szymon kempisty, góry, zawody, gopr.

  • Dodaj komentarz

  • Ja też polecam. Co roku cudowna atmosfera i niezapomniane wrażenia sportowe. Do tego można posłuchać świetnej muzyki :D.
  • Będziemy bez wątpienia :)
  • Pięknie dziękuję za tak miłe słowo :) Mamy nadzieję, że atmosfera naszego marcowego spotkania na Strzesze nigdy się nie zepsuje... czego życzę "corocznemu gościowi", wszystkim uczestnikom i organizatorom!
  • Serdecznie polecam! Jak co roku panuje tam wspaniała atmosfera!